Małgorzata Czop

Małgorzata Czop MoviewayAbsolwentka psychologii i filmoznawstwa. Interesuję się wpływem społecznym i odbiorem filmu przez widza.

Pracuję w TVN Warner Bros. Discovery, gdzie prowadzę własny cykl rozmów #playerlove. Od kilku lat jeżdżę na festiwale filmowe, z których przygotowuję relacje oraz wywiady. Uwielbiam Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto, gdzie rozpoczyna się Oscarowy wyścig, z radością powracam do wyluzowanych Karlowych Warów i społecznie zaangażowanego Berlina. Z sentymentem odwiedzam festiwal w Gdyni, zatapiając się w najnowszych polskich premierach i atmosferze słynnego Piekiełka.

Uwielbiam kino Larsa von Triera i Yorgosa Lanthimosa. Bezgranicznie uwielbiam Jessicę Chastain i Sarah Paulson. Nałogowo pochłaniam seriale.

Kontakt: czop.malgorzata1@gmail.com


Martyna Janas

Lubię chodzić do kina sama, ale po każdym seansie mam pilną potrzebę podzielenia się wrażeniami. Egzystuję od wyjazdu do wyjazdu. Życie z walizką to najlepsza opcja! Najszczęśliwsza jestem, kiedy docelową stacją jest kolejny festiwal filmowy.

Rozprawiającą o kinie można mnie usłyszeć w Radiu Sfera i Radiu GRA Toruń. Oglądam wszystko – od głupkowatych komedii z Adamem Sandlerem, poprzez Marvelowskie szlagiery, po niszowe kino europejskie – oprócz horrorów, które wciąż wpływają na mnie jak na siedmioletnią dziewczynkę. Moją największą filmową miłością jest niezrównany Al Pacino.

Czas wolny od oglądania filmów dzielę na studia prawnicze i pracę w teatrze. Jestem uzależniona od kina, Snapchata i czekolady.


Jeśli chcą Państwo nawiązać współpracę, złożyć propozycję reklamy lub przedstawić uwagi dotyczące strony i zamieszczanych na niej treści – zapraszamy do kontaktu!

kontakt@movieway.pl

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie!

  [R-slider id=”2″]