-daję 7 łapek!

Ralph i Wandelopa pozostają przyjaciółmi. Wspólnie spędzają czas wolny od pracy w grach. Popadli w rutynę, ich życie pozbawione jest serii niespodziewanych wydarzeń. Choć urocza dziewczynka pragnie pokonywać przeszkody i stawiać czoła wyzwaniom, nieustannie porusza się po ustalonym torze. Wszystko zmieni się, kiedy w ukochanym salonie pojawia się internet, a kierownica do Sugar Rush zostanie popsuta. Bohaterowie będą musieli rozwiązać problem, dzięki czemuRalph Demolka w internecie pozostaje w klimacie kina przygodowego dla całej rodziny. To opowieść pełna humoru, empatii i przyjacielskich relacji, które dodają skrzydeł.

Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie

Rich Moore i Phil Johnston tworzą dynamiczną historię, pełną smaczków i radosnych nawiązań do innych produkcji Disneya. Zatopienie bohaterów w przestrzeni internetu pozwala z radością podążać po dobrze znanych nam rejonach i odkrywać magiczne połączenia między poszczególnymi stronami. Kiedy Wandelopa traci swoją grę, Ralph postanawia uratować jej przyszłość. Nowa kierownica jest dostępna na eBayu, a cena wywołuje przerażenie. Przyjaciele muszą zapuścić się w nieznany teren. Rozpoczyna się prawdziwa przygoda, w której liczy się praca zespołowa, pomysłowość i popularność.

Ralph poznaje tajniki wyszukiwarki internetowej, zatapia się w świat śmiesznych filmików i gier z niebywałym tempem i grafiką. Twórcy nie szczędzą ironicznego podejścia do internetowego chaosu, bawią się przyjacielską formułą, a także nawiązują do emancypacyjnego podejścia kobiet. Wandelopa pragnie realizować swoją pasję jako kierowca szybkich samochodów i nawet przez chwilę się nie zastanawia, czy to zadanie dla małych dziewczynek. Za wzór służy jej Shank – kobieta rajdowiec, która z werwą potrafi dowodzić grupą kierowców. Twórcy pokazują, że dziewczyna ma prawo realizować swoją pasję i nie musi podporządkowywać się wyznaczonym rolom.

Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie

Dużo radości dostarcza obserwowanie księżniczek Disneya w eleganckich sukienkach rozprawiających o marzeniach i piosenkach, w których mogą je wyśpiewać. Pod wpływem Wandelopy porzucają sztywne przyzwyczajenia, ubierają dres i spuszczają z tonu. Twórcy Ralph Demolka w internecie pokazują, że sieć jest dobrym miejscem nie tylko do rozrywki, ale i czerpana wiedzy, podkreślają przy tym, że korzystanie z dobrodziejstw internetu z rozsądkiem może przynosić korzyści. Dużo miejsca poświęcają na rozmowę o przyjaźni i budowaniu zdrowych relacji w taki sposób, aby druga osoba miała szansę realizować swoje pasje. Bohaterowie uczą się radzić sobie z uczuciem zazdrości i sprawowania kontroli. Odkrywają, że prawdziwa bliskość wymaga pracy, ale wsparcie i kibicowanie w dążeniach przyjaciela może prowadzić do szczęścia i rozwoju.

Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie

Ralph Demolka w internecie to nie tylko ciekawa rozprawa o relacjach i przyjaźni, ale lekkie poczucie humoru, wartka akcja i kolorowa kreska. Chociaż zdarzają się dłużyzny, całość jest dobrą kontynuacją opowieści łączącej w sobie nowoczesność z nutką nostalgii. To udany sequel, który może przynieść radość najmłodszym widzom, ale też widowni nieco starszej, głównie za sprawą słownego humoru i ironicznego podejścia do własnych produkcji i działań w internecie. 

Related Posts

To miało być zwykłe popołudnie. Kolejna godzina terapii, podczas której małżeństwo próbuje dojść...

Ona – kłamanie doprowadziła do mistrzostwa. On – prawdę, pracowitość i oddanie sprawie uznaje za...

Mała dziewczynka bawi się przed domem, kiedy podchodzi do niej podejrzanie wyglądający mężczyzna....

Leave a Reply