W ciągu ostatnich kilku lat na ekranach kin pojawiły się filmy niesione rytmem muzyki. Taneczny krok, nieprzespane noce i hektolitry alkoholu doskonale pasują do wakacyjnego klimatu. Co zobaczyć w te wakacje? Oto filmy o imprezach, które trzeba zobaczyć w wakacje. 

Projekt X film

  1. Siostry, reż. Jason Moore

Amy Poehler i Tina Fey jako siostry, które postanawiają zorganizować największa imprezę od czasów licealnych. Trochę trąci myszką i nudzi wtórnym humorem, ale fascynuje czystą chęcią zabawy. Dojrzałe kobiety, które niczego nie udają. Jest zabawnie.

https://www.youtube.com/watch?v=61cUfIosdn4

  1. Projekt X, reż. Nima Nourizadeh

Jest głośno, rubasznie i dwuznacznie. Impreza nastolatków, który wymyka się spod kontroli, oparta jest na prawdziwych wydarzeniach z Australii. Szalony chłopak zaprosił na domówkę ponad 500 osób. Skończyło się wezwaniem policji i szkodami oszacowanymi na kilkanaście tysięcy. To się nazywa „poniósł go melanż”!

  1. Ekipa, reż. Doug Ellin

Serial zawędrował na duży ekran. Grupa przyjaciół wspiera Vincenta w aktorskiej karierze. Możemy zobaczyć hollywoodzki blichtr, wielkie bankiety i szalone imprezy. Niezobowiązująco przy dobrych muzycznych rytmach.  1. We are your friends, Max Joseph

Cole chce zostać znanym DJ-em. Jesteśmy świadkami jego wędrówki od domowego zacisza do największych klubów świata. Szalone, gorące noce i ogromna miłość do muzyki.

 

     1. Eden, reż. Mia Hansen-Love

Młody paryski DJ nie potrafi żyć bez muzyki. To opowieść o marzeniach, zatopieniu się w dźwiękach i nocnym życiu. Oprócz dobrych bitów i rozedrganych emocji, dostajemy ciekawą historię o zagubionych ludziach. Pełen ekstazy i melancholii.

Related Posts

Filmowy społecznik nie odwraca wzroku od bolesnych spraw bieżących. Ken Loach od lat przygląda się...

Powiedzieć, że mam trudną relację z filmami Christian Petzolda, to jak nic nie powiedzieć....

To był mocny rok pod kątem aktorskich występów na dużym ekranie. Kilka z nich zostało w mojej...

Leave a Reply