Zbliża się jesień – czas, kiedy coraz częściej zaszywamy się w półmroku pod miękkim kocem i z kubkiem ciepłej herbaty w ręce. Długie jesienne wieczory najlepiej spędzić z dobrą produkcją – pełnometrażowym filmem lub serialem.

Czekacie na kolejne odcinki „Watahy” albo „Doliny Krzemowej”? A może macie ochotę na coś zupełnie nowego? Sprawdźcie kalendarz premier HBO i HBO GO!


Jesień w HBO – nowości!


 • Dorwać Małego (Get Shorty) – 1 września, dwa pierwsze sezony
 • Turbulencje (Manifest) – 1 września, pierwszy sezon
 • Temple – 13 września, pierwszy sezon
 • Kroniki Times Square (The Deuce) – 10 września, trzeci sezon
 • Pokój 104 (Room 104 III) – 14 września, trzeci sezon
 • Młody Sheldon (Young Sheldon) – 27 września, trzeci sezon
 • Katarzyna Wielka (Catherine The Great) – 3 października, pierwszy sezon
 • All American – 8 października, drugi sezon
 • Wampiry: Dziedzictwo (Legacies) – 11 października, drugi sezon
 • Watchmen – 21 października, pierwszy sezon
 • Castle Rock – 24 października, drugi sezon
 • Pani Fletcher (Mrs. Fletcher) – 28 października, pierwszy sezon
 • Dolina Krzemowa (Silicon Valley) – 28 października, 6 sezon

Co warto obejrzeć?


 • Kroniki Times Square
  Finałowy sezon serialu HBO z Jamesem Franco oraz Maggie Gyllenhaal, opowiadający o początkach pornobiznesu. Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się w przededniu 1985 roku, kiedy atmosfera lat 70. definitywnie dobiega końca. 42 ulica zamienia się w miejsce brutalnych przestępstw i obskurnych sklepów wideo, co sprawia, że odnowa miasta wydaje się jeszcze mniej prawdopodobna niż kiedykolwiek wcześniej. Zmiany stają się nieuniknione.


 • Katarzyna Wielka
  Miniserial produkcji HBO i SKY z Helen Mirren w roli jednej z najbardziej wpływowych i kontrowersyjnych kobiet w dziejach europejskiej polityki – Katarzyny II Wielkiej, carycy Rosji. Historia osadzona została w burzliwej politycznie i obyczajowo Rosji XVIII wieku, kiedy to przez niemal pół wieku niepodzielną władzę nad Imperium sprawowała caryca Katarzyna. Produkcja podąża za Katarzyną u schyłku jej panowania, śledząc namiętny romans, który nawiązała z Grigorijem Potiomkinem. Wśród skandali, intryg i konfliktów pozostają sobie niezwykle oddani, pokonując przeciwników i wspólnie pełniąc rolę architektów współczesnej Rosji. • Pokój 104
  Opowieść o typowym amerykańskim pokoju hotelowym i jego zmieniających się co noc gościach. Nowy sezon to kolejnych dwanaście półgodzinnych odcinków, a każdy z nich to inna nieoczekiwana historia kolejnych gości hotelowych. W nowym sezonie wystąpią m.in.: Luke Wilson, Christine Woods, Eric Edelstein, Robert Longstreet, Dale Dickey, Tom Woodruff Jr. czy Arturo Castro.


 • Watchmen
  Osadzona w alternatywnym świecie historia, w której zamaskowani strażnicy – superbohaterowie – wyjęci są spod prawa. Produkcja przywoływać ma atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość.  W obsadzie znaleźli się: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Jean Smart, Yahya Abdul-Mateen II, Louis Gossett Jr. • Temple
  Serial z Markiem Strongiem w roli głównej, któremu na ekranie partneruje znana z Gry o tron Carice van Houten. Produkcja opowiadać będzie o Danielu, utalentowanym chirurgu po przejściach, który postanawia stworzyć w podziemiach Londynu niecodzienną klinikę. Podejmuje się w niej leczenia przestępców, nielegalnych imigrantów i rozmaitych dziwaków, którzy nie chcą korzystać z publicznej opieki medycznej.

 • Pani Fletcher
  Nowy serial komediowy HBO na podstawie powieści Toma Perrotty, który jest także twórcą serialu. W warstwie fabularnej to dwie równolegle historie o dojrzewaniu bohaterów – matki, której jedyne dziecko wyprowadza się z domu i jej syna, studenta pierwszego roku. Oboje cieszą się nową wolnością, co jednak nie zawsze daje im szczęście. W produkcji występują m.in. Kathryn Hahn, Jackson White, Casey Wilson. • Wataha
  Na granicy nigdy nie jest spokojnie. W miejsce zlikwidowanej grupy przestępczej, pojawiają się nowi gracze. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Na ekranie Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Borys Szyc, Evgenia Akhremenko. • Mroczne materie
  Nowy serial BBC i HBO, będący adaptacją nagradzanej trylogii fantasy autorstwa Philipa Pullmana o tym samym tytule. Jest to historia pozornie zwyczajnej, ale niezwykle odważnej dziewczyny o imieniu Lyra (Dafne Keen). Kiedy znika jej najlepszy przyjaciel, Lyra decyduje się ruszyć mu na pomoc, odkrywając przy tym groźny spisek, który dotyczy porwanych dzieci. Dziewczyna podejmuje też próbę zrozumienia tajemniczego zjawiska zwanego Pyłem. W rolach głównych wystąpią w serialu Ruth Wilson, James McAvoy, Lin-Manuel Miranda, Clarke Peters, James Cosmo, Anne-Marie Duff oraz Ariyon Bakare.Oglądaj na HBO i HBO GO!


informacja prasowa

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie!

[R-slider id=”2″]

About the Author

Radiowiec, prawnik, podróżnik. Niekoniecznie w takiej kolejności. Nade wszystko: kinomaniak.

Related Posts

To był mocny rok pod kątem aktorskich występów na dużym ekranie. Kilka z nich zostało w mojej...

Przygotowanie podsumowań roku nie należy do najłatwiejszych. Zazwyczaj toczę bitwę między...

Końcówka roku to czas podsumowań. Z przyjemnością przeglądam listy produkcji, które udało mi się...

Leave a Reply