Od jazzu, przez rock, aż po rap. Wyciskacze łez i porywające do tańca rytmy. W serwisach streamingowych ukazała się lista muzyki filmowej „Next Film – The Best Of”. Wśród wykonawców wielokrotnie nagradzani i bijący rekordy popularności artyści: Michele Morrone, Muniek Staszczyk, Ania Karwan, Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, Kortez, Organek, O.S.T.R. oraz Natalia Szroeder.


Muzyka filmowa online! | Next Film


Produkcje z portfolio Next Film to nie tylko uczta dla oczu, ale również dla uszu. Playlista „Next Film – The Best Of” składa się z piętnastu filmowych utworów, które zostają w głowie jeszcze na długo po wyjściu z kina. Usłyszeć na niej można piosenki ze ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak  „Ukryta gra”, „Kamerdyner” czy „365 dni”, a także przebój Natalii Szroeder „Zaprowadź mnie” z hitu kina familijnego „Tarapaty”. Filmu, którego kontynuacja trafi na ekrany już jesienią (zobacz teaser filmu „Tarapaty 2”).  Łączna liczba odsłon teledysków do utworów w serwisie You Tube to niemal 84 miliony!

Lista muzyki filmowej „Next Film – The Best Of”  dostępna jest w serwisach SpotifyTidal oraz Deezer.

Playlistę teledysków znaleźć można tutaj.Lista utworów:  

 1. Hard For Me – Michele Morrone (piosenka z filmu „365 dni”, reż. Barbara Białowąs, Tomasz Mandes; film dostępny w serwisie Netflix).
 2. Ołów – Muniek Staszczyk (piosenka z filmu „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, reż. Maciej Kawulski; film dostępny w serwisach Ipla oraz Player.pl).
 3. The Secret Game – Ania Karwan (piosenka z filmu „Ukryta gra”, reż. Łukasz Kośmicki; film dostępny w serwisie Player.pl).
 4. Człowiek (Złota Ryba)  – Marek Dyjak (piosenka z filmu „Underdog”, reż. Maciej Kawulski, film dostępny w serwisach Ipla oraz Player.pl).
 5. Biegnij dalej sam – Fisz Emade Tworzywo (piosenka z filmu „Sługi boże”, reż. Mariusz Gawryś; film dostępny w serwisach Ipla oraz Player.pl).
 6. Szukaj mnie – Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski (piosenka z filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”, reż. Kordian Piwowarski; film dostępy w serwisach: IplaPlayer.pl oraz Vod.pl).
 7. Stare drzewa – Kortez (piosenka z filmu „Kamerdyner”, reż. Filip Bajon; film dostępny w serwisach: NetflixIpla oraz Player.pl).
 8. Jeszcze w zielone gramy – Daria Zawiałow (piosenka z filmu „Plan B”, reż. Kinga Dębska; film dostępny w serwisach Netflix oraz Ipla).
 9. Trzeba mieć specjalną skrzynię – Czesław Śpiewa i Artur Andrus (piosenka z filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, reż. Aleksander Dembski; film dostępny w serwisach: Ipla oraz Player.pl)
 10. Pragnienie miłości / Czekoladka – LASER (piosenka z filmu „Disco Polo”, reż. Maciej Bochniak; film dostępny w serwisach Netflix oraz Ipla).
 11. Zaufaj – AFROMENTAL (piosenka z filmu „Kobieta sukcesu”, reż. Robert Wichrowski; film dostępny w serwisach: NetflixIpla oraz Player.pl).
 12. Feel It – Michele Morrone (piosenka z filmu „365 dni”, reż. Barbara Białowąs, Tomasz Mandes; film dostępny w serwisie Netflix).
 13. To nie miało prawa się stać – Organek i O.S.T.R. (piosenka z filmu „Piłsudski”, reż. Michał Rosa; film dostępny w serwisie Netflix).
 14. Bei Mir Bist Du Schoen – Big Collective Band i Sonia Smołokowska (piosenka z filmu „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, reż. Janusz Majewski; film dostępny w serwisach: Netflix, Ipla oraz Vod.pl).
 15. Zaprowadź mnie – Natalia Szroeder (piosenka z filmu „Tarapaty”, reż. Marta Karwowska; film dostępny w serwisach: NetflixIpla oraz Player.pl).

informacja prasowa

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie!

[R-slider id=”2″]

About the Author

Radiowiec, prawnik, podróżnik. Niekoniecznie w takiej kolejności. Nade wszystko: kinomaniak.

Related Posts

Volver – na stołku reżyserskim Pedro Almodóvar, a przed kamerą zaproszona przez niego do współpracy...

Titanic Jamesa Camerona zdobył aż 11 Oscarów. W tym ten za muzykę Jamesa Hornera i piosenkę...

Dramat wiecznych kochanków krąży po świecie od 1597 roku. W różnych formach. „Romeo i Julia”...

Leave a Reply