Szukacie kina lekkiego i przyjemnego, przy którym można się dobrze bawić? Wracacie zmęczeni do domu po pracy i marzycie o niezobowiązującej komedii? Netflix w swojej bibliotece ma dziesiątki propozycji, ale wciąż nie możecie się zdecydować. Przychodzimy Wam z pomocą! Oto 9 naszych propozycji filmowych na zabawny wieczór bądź leniwy poranek:

netflixTake Me

Take Me netflix

Take Me

Czarna komedia z aktorką znaną z Orange is The New Black, w której nic nie jest oczywiste. Przedsiębiorca prowadzący podupadającą firmę organizuje symulowane porwania. Z radością przyjmuje weekendowe zlecenia. Wkrótce okaże się, że popełnił wielki błąd. Take Me jest filmem wyprodukowanym przez braci Duplass – można się spodziewać specyficznego humoru!

Millerowie

Millerowie netflix

Millerowie

David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan

Ocean’s Eleven

Ocean's Eleven Netflix

Ocean’s Eleven

Genialny romans Stevena Soderbergha z Hollywood pełen jest gwiazd, które mogłyby rozświetlić całe Las Vegas. Danny Ocean (George Clooney) wychodzi z więzienia i planuje skok słodką zemstę na kochanku swojej ex żony. Napad wymaga sporo wprawy i dużo nakładu pracy, ale od czego są przyjaciele. Pomagają mu szuler (Brad Pitt), kieszonkowiec (Matt Damon), krupier blackjacka (Bernie Mac), naciągacz (Carl Reiner) i wiele innych. Chemia między bohaterami i dobre tempo narracji nie pozwalają się nudzić, a poczucie humoru Soderbergha gwarantuje dobrą zabawę.

Film okazał się sukcesem, dlatego powstały kolejne części: Ocean’s Twelve i Ocena’s 13.

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes netflix

Sherlock Holmes

Guy Richie uwielbia łączyć kino gangsterski z energetyczną komedią. Trup ściele się gęsto, a mimo wszystko trudno powstrzymać się od śmiechu. Tym razem Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego wierny przyjaciel dr Watson (Jude Law) zostają poddani kolejnej próbie. Sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj.

Kac Vegas

Kac Vegas

Kac Vegas

Komedia Todda Philipsa zapisze się na kartach historii, głównie za sprawą rubasznego humoru, balansowania na granicy dobrego smaku i serii niezwykle śmiesznych gagów. Czterech dobrych kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi, odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz – bandyta.

 
Related Posts

Filmowy społecznik nie odwraca wzroku od bolesnych spraw bieżących. Ken Loach od lat przygląda się...

Powiedzieć, że mam trudną relację z filmami Christian Petzolda, to jak nic nie powiedzieć....

To był mocny rok pod kątem aktorskich występów na dużym ekranie. Kilka z nich zostało w mojej...

Leave a Reply