Look who’s back

Look who's back netflix

Look who’s back

Jest XXI wiek. Rok 2011. Po siedemdziesięciu latach, do współczesnego Berlina wraca Adolf Hitler. Führer podróżuje po kraju, rozmawia z ludźmi, jest trochę zagubiony… Próbując odnaleźć się w nowej rzeczywistości, nie rezygnuje jednak ze swojego pragnienia panowania nad światem.

Jestem na tak

Jestem na tak

Jestem na tak

Zdolności komediowych Jima Carreya nie trzeba nikomu udowadniać. Jeden z najlepszych i najciekawszych aktorów Hollywood – z powodzeniem gra w niewymagających komediach i przejmujących dramatach – w parze z pełną energii i radości Zooey Deschanel tworzą genialną ekranową parę. Bohaterem filmu jest sfrustrowany urzędnik bankowy – introwertyk, który na większość propozycji odpowiada nieodmiennie „nie”. Tkwiąc w bezruchu, Carl spotyka nagle charyzmatycznego guru, który nakłania go do zmiany trybu życia. Carl, choć nie od razu, poddaje się perswazji nawołującego do zmian mówcy i postanawia spróbować postawy „na tak”.Dwa tygodnie na miłość

Dwa tygodnie na miłość netflix

Dwa tygodnie na miłość

Klasyczna komedia romantyczna, w której dwoje ludzi nie dostrzega tlącego się w nich uczucia, dopóki nie zostaną rozdzieleni i wystawieni na próbę. Lucy (Sandra Bullock) to wykształcona na Harwardzie młoda pani adwokat o precyzyjmym umyśle i zamiłowaniu do spraw społecznych. To właśnie takiej osoby potrzebuje George (Hugh Grant), charyzmatyczny,młody milioner, który pod presją ultimatum,jakie postawił mu brat, musi znaleźć nowego doradcę prawnego. Nie bez oporów Lucy przyjmuje propozycję pracy. George, nieodpowiedzialny, skupiony wyłącznie na sobie, nie umiejący podjąć jakiejkolwiek decyzji bez Lucy, staje się jej utrapieniem. Pewnego dnia dziewczyna nie wytrzymuje i składa George’owi dwutygodniowe wypowiedzenie.

Mandarynka

Mandarynka

Mandarynka

To szalona opowieść nakręcona w Los Angeles przy pomocy kamery iPhone’a. Sean Baker zaskakuje, przyciąga i hipnotyzuje dużym wyczuciem rytmu, bohaterów i energii miasta. Transseksualna prostytutka Sin-Dee wychodzi z aresztu i dowiaduje się od swojej najlepszej przyjaciółki, że jej chłopak ją zdradził, w dodatku z biologiczną kobietą. Wściekła, ale cały czas na wysokich szpilkach, dumnie przemierza zakazane ulice Los Angeles aby go odnaleźć i zawalczyć o swój związek. Jest Wigilia Bożego Narodzenia.

Related Posts

Wielkim krokami zbliża się kolejna edycja festiwalu Nowe Horyzonty. Prawdziwa uczta dla...

27 czerwca rozpocznie się Tofifest. 21. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toruniu. To doskonała...

Sundance Film Festival 2023 dobiegł końca. To był intensywny czas. Choć po raz pierwszy miałam...

Leave a Reply