Kryminały, komedie, dramaty, dokumenty, programy sportowe, filmy akcji, czy familijne – to tylko niektóre gatunki, które fani Netflixa będą mogli oglądać w 2024 roku. Wśród wielu nowości każdy widz znajdzie coś dla siebie; od polskich tytułów z udziałem takich gwiazd jak Olaf Lubaszenko, Magdalena Popławska, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska czy Magdalena Boczarska, po kontynuacje globalnych hitów oraz zupełne nowości.

Do końca roku widzowie zobaczą jeszcze dziewięć polskich tytułów oryginalnych Netflixa. 

Projekt UFO

Po rzekomym lądowaniu UFO w Truskasach na Warmii, szereg powiązanych ze sobą osób próbuje ustalić pochodzenie obcych istot. W międzyczasie odkrywają prawdę o sobie samych i otaczającej ich rzeczywistości. W rolach głównych: Piotr Adamczyk, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska.

Kolory zła: Czerwień

Po odnalezieniu ciała młodej dziewczyny na sopockiej plaży, ambitny prokurator odkrywa, że okoliczności zabójstwa są podobne do zbrodni sprzed piętnastu lat. W rolach głównych: Jakub Gierszał i Maja Ostaszewska. W pozostałych rolach: Zofia Jastrzębska, Andrzej Zieliński, Andrzej Konopka, Wojciech Zieliński.

Idź przodem, bracie

Były oficer służb specjalnych zostaje ochroniarzem w odzieżowym kompleksie handlowym. Tam nieoczekiwanie dostrzega szansę na rozwiązanie swoich problemów finansowych. W rolach głównych: Piotr Witkowski, Konrad Eleryk, Mirosław Haniszewski, Jakub Wesołowski, Sebastian Dela i Andrzej Popiel.

Spadek

Kiedy ekscentryczny wynalazca nagle umiera, rodzina gromadzi się z nadzieją na odziedziczenie jego fortuny. To, czego się nie spodziewają, to gra, którą przygotował dla nich krewny… W rolach głównych: Jan Peszek, Maciej Stuhr, Joanna Trzepiecińska, Mateusz Król. W pozostałych rolach: Gabriela Muskała, Piotr Pacek, Piotr Polak, Adam Ferency.

Gang Zielonej Rękawiczki 2

W trakcie ucieczki gangu okazuje się, że syn Zuzy wpada w kłopoty. Złodziejki wraz z ekipą seniorów, muszą wyjść z ukrycia, by stawić czoła bezwzględnemu przeciwnikowi. W rolach głównych: Małgorzata Potocka, Anna Romantowska i Magdalena Kuta. W pozostałych rolach: Krzysztof Tyniec, Beata Bandurska, Mirosław Zbrojewicz, Katarzyna Figura, Andrzej Grabowski oraz Karolina Rzepa.

Matki pingwinów

Znana zawodniczka MMA zostaje zmuszona przenieść swojego syna do nowej placówki, w której rodzicielskie wyzwania nabierają dla niej nowego wymiaru. Kobieta zdaje sobie sprawę, że najtrudniejsza walka w jej życiu nie będzie toczyła się w oktagonie. W rolach głównych: Masza Wągrocka, Magdalena Różczka, Barbara Wypych i Tomasz Tyndyk.

Bokser

„Bokser” to film o obiecującym młodym bokserze. Podążając za marzeniem bycia największym pięściarzem w historii, ucieka wraz z żoną z komunistycznej Polski do Anglii. W rolach głównych: Eryk Kulm jr., Ada Chlebicka i Eryk Lubos.

Napad

„Napad” to film z Olafem Lubaszenką w roli wydalonego ze służby funkcjonariusza policji, który otrzymuje szansę na odzyskanie swojego dawnego życia w zamian za schwytanie grupy odpowiedzialnej za napad na bank. W pozostałych rolach: Jędrzej Hycnar, Wiktoria Gorodeckaja i Magdalena Boczarska. Reżyseria: Michał Gazda.

Rozwodnicy

Rozwodnicy” – film, w którym dwie dekady po wzięciu rozwodu i obraniu osobnych życiowych ścieżek, para byłych małżonków rozpoczyna starania, aby uzyskać oficjalne anulowanie ich krótkiego kościelnego małżeństwa. W rolach głównych: Magdalena Popławska, Wojciech Mecwaldowski oraz Tomasz Schuchardt i Michalina Łabacz.

źródło: informacja prasowa

About the Author
Related Posts

Zakończyła się 12. edycja Festiwalu Filmowego Script Fiesta. Podczas Gali zamknięcia ogłoszono...

Aborcja – temat, który polaryzuje rozmówców. Skąd się wzięła Pocahontas? Jak mówić ouchodźcach. W...

Rok 2023 zapowiada się niebywale ekscytująco w Netflix. Na platformie pojawi się wiele polskich...

Leave a Reply