Tańcz WIĘCEJ, Patrz WIĘCEJ, Smakuj WIĘCEJ, Słuchaj WIĘCEJ!

Wiecej Paulina Przybysz

Seria inspirujących wydarzeń kulturalnych w październiku będzie miała miejsce w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Szczecinie i Słupsku.

WIĘCEJ jest ciekawą alternatywą dla ludzi znużonych spędzaniem wieczorów samotnie – przed telewizorem czy komputerem. To nie tylko okazja, by wspólnie z innymi zająć się tym, co się lubi – ale też do spróbowania nowych aktywności.

Cykl ma cztery odsłony: muzyczną, taneczną, kulinarną i filmową. Każda pojawi się we wszystkich z sześciu wybranych miast.

 

Patrz WIĘCEJ

To, co interesuje nas najbardziej – kino! Łódzkie Muzeum Kinematografii wybiera dokumenty spośród tych, których twórcy zostali wyróżnieni na Festiwalu Mediów „Człowiek w Zagrożeniu”. Oglądamy wspólnie filmy przy lampce wina.

 

Smakuj WIĘCEJ

W tej sekcji uaktywniamy różne zmysły. Synestezyjną ucztę zapewnią nam przekąski reprezentujące kuchnię wybranego kraju oraz dobiegająca z głośników muzyka filmowa. W tym miesiącu poczujemy słoneczną Hiszpanię.

 

Słuchaj WIĘCEJ

Winyle wracają do łask! Przy lampce wina posłuchamy m.in. zespołów Maanam czy The Dumplings, Tom’a Odell’a, Florence & The Machine, Arctic Monkeys, Bloc Party. A playlistę ułożą sami uczestnicy wydarzenia. Głosowanie na wybrane utwory możliwe będzie za pomocą stron, do których linki poniżej.

 

Tańcz WIĘCEJ

Na tej imprezie bawicie się z naprawdę wyjątkowym DJem. W październiku będzie to Paulina Przybysz we własnej osobie! Artystka znana m.in. z zespołu Sistars zaprezentuje utwory, które ją inspirują i na pewno nie odmówi sobie aktywnego dołączenia do uczestników zabawy.

 

 

About the Author

Radiowiec, prawnik, podróżnik. Niekoniecznie w takiej kolejności. Nade wszystko: kinomaniak.

Related Posts

Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW, który zakończył w niedzielę 7 czerwca swoją wirtualną edycję na...

26. edycja Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW odbędzie się w tym roku w dniach 29 maja – 7...

Autor tekstu: Dagmara Gawrońska Ostatnie dni lutego spędziliśmy w animowanym świecie na słynnym...

Leave a Reply