Lejek – ukochany szczeniak Draka jest olbrzymi i ma więcej energii niż kiedykolwiek, chce się bawić! Drak jest bardzo zajęty prowadzeniem hotelu, więc musi znaleźć towarzysza dla ogromnego futrzaka. Wszystko się zmienia, gdy Lejek wybiera sobie bardzo nieznośnego przyjaciela.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że znowu tworzymy świat „Hotelu Transylwania” i możemy pokazać  zabawne zachowania zwierzątek domowych w rozmiarze XXXL.  Co by się stało, gdyby twój golden retriever miał pięć pięter? Albo twój chihuahua zionął ogniem? Chcieliśmy pokazać zupełnie nową grupę postaci w animacji „Potworne zwierzaki z Hotelu Transylwania”, które są równie zabawne i nietypowe jak drużyna Draka. Mamy nadzieję, że film spodoba się publiczności i nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy potworne zwierzaki w nadchodzącym „Hotelu Transylwania” – stwierdzili reżyserzy Jennifer Kluska i Derek Drymon („SpongeBob Film: Na ratunek”).

„Film jest dziełem wspaniałych zespołów: Sony Pictures Animation i Sony Pictures Imageworks. Cieszymy się, że w tym czasie możemy podarować radość rodzinom na całym świecie” – dodał producent Christian Roadel.

“Potworne zwierzaki z Hotelu Transylwania”

Reżyseria – Jennifer Kluska i Derek Drymon

Scenariusz – Jennifer Kluska

Produkcja- Christian Roedel

Producenci wykonawczy – Michelle Murdocca i Genndy Tartakovsky

Seria “Hotel Transylwania”

Uwielbiani bohaterowie powrócą w wyjątkowej animacji „Hotel Transylwania 4”. Poprzednie trzy części były wielkim sukcesem komercyjnym, na całym świecie zarobiły łącznie ponad miliard dolarów. Drak i jego towarzysze przyciągają do kin nie tylko najmłodszych widzów, to film dla publiczności w każdym wieku.

Film “Hotel Transylwania 4” w kinach już w te wakacje!

Related Posts

Kryminały, komedie, dramaty, dokumenty, programy sportowe, filmy akcji, czy familijne – to tylko...

Zakończyła się 12. edycja Festiwalu Filmowego Script Fiesta. Podczas Gali zamknięcia ogłoszono...

Aborcja – temat, który polaryzuje rozmówców. Skąd się wzięła Pocahontas? Jak mówić ouchodźcach. W...

Leave a Reply