Sala kinowa to miejsce pełne wrażeń. Co się stanie, jeśli całą wypełnią wyłącznie kobiety? Tak właśnie się dzieje podczas Ladies Night w Cinema City.

Comiesięczne wieczory dla kobiet to nie tylko szansa na obejrzenie dobrze rokującego filmu jeszcze przed premierą, ale też na spędzenie kilku godzin we wszystko rozumiejącym babskim gronie.

Dziesiątki kobiet wymieniają się swoimi doświadczeniami, udzielają rad, rozmawiają i żartują. Na Ladies Night zostają zaproszone specjalistki w różnych dziedzinach. Można poznać tajniki pielęgnacji własnego ciała czy nauczyć się urządzać mieszkanie.

Żadna pani nie wychodzi z kina z pustymi rękami. Każda otrzymuje zestaw prezentów, który zawiera np. słodycze, próbki kosmetyków i kupony rabatowe na ubrania czy vouchery na profesjonalne zabiegi estetyczne.

Dodatkowo przeprowadza się szereg konkursów, w których nagrodami są atrakcyjne akcesoria do wystroju mieszkania czy biżuteria. Czasami podczas Ladies Night można też pokusić się o zostanie modelką dla wizażystki czy wypróbowanie na sobie nowej fryzury.

Obejrzyjcie krótki film z przedpremierowego pokazu fenomenalnego musicalu „La La Land” z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Naszą recenzję filmu, którym zachwyca się cały świat, przeczytacie tutaj.

 


Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie!

 

About the Author

Radiowiec, prawnik, podróżnik. Niekoniecznie w takiej kolejności. Nade wszystko: kinomaniak.

Related Posts

Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW, który zakończył w niedzielę 7 czerwca swoją wirtualną edycję na...

26. edycja Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW odbędzie się w tym roku w dniach 29 maja – 7...

Autor tekstu: Dagmara Gawrońska Ostatnie dni lutego spędziliśmy w animowanym świecie na słynnym...

Leave a Reply